Жіночі гаманці David Jones

У цій категорії немає товарів.

Гаманець є універсальним і стильним подарунком для мами, подруги, другої половинки. Який гаманець David Jones вибрати в подарунок? Вибираючи гаманець звертайте увагу, для кого він буде призначатися, скільки в ньому відділень для карт, чи є потайна кишенька на блискавці. Однозначно, найпопулярнішим забарвленням вважається однотонний червоний колір, як в народі прийнято вважати - притягує гроші. За ним йде чорний і коричневий, зазвичай в шкіряному виконанні. Не дивлячись на те що, компанія David Jones відмовилася від використання натуральних шкіри та хутра в своїх виробах, важко буде знайти візуальну відмінність в моделях зі шкіри та кожзамінників.

Купуючи гаманець David Jones також звертайте увагу на розміри, зазвичай підлітки вважають кращими маленькі і компактні варіанти. Для дівчат, які вже працюють в офісі підходять гаманці стандартних розмірів, з обов'язковою наявністю відділення під кредитки та дисконтні карти.

Легко можна визначити необхідний розмір гаманця за розміром сумки власниці. Навряд чи модель з великими розмірами поміститься в маленький клатч. Продумана система фільтрів допоможе уникнути помилки, а якщо знадобляться додаткові виміри, наші менеджери з радістю виміряють для Вас необхідні параметри.