Перший інтернет-магазин сумок популярного бренду David Jones.

Кілька фактів про наш інтернет-магазин

ХТО МИ І ЯКА НАША МЕТА

Наша компанія є офіційним рітейлером бренду Девід Джонс на території України. Нашою метою є надання найширшого асортименту, в який входять не тільки жіночі сумки, а також гаманці, чоловічі та дорожні сумки. Виробник щомісяця випускає нову колекцію сумок. Повний асортимент Ви можете подивитися у нас в каталозі. Якщо Ви не можете знайти потрібну модель, залиште запит, наші менеджери допоможуть Вам.

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Бренд David Jones був заснований у Франції в кінці двадцятого століття. За час свого існування він встиг стати успішним і одним з найбільш продаваємих на території Європейського союзу і країн СНД, зокрема України. Компанія щомісяця виробляє нову лінію моделей сумок, враховуючи тренди кожного сезону. Всі моделі являють собою мікс останніх тенденцій і французької класики.

TD001

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • компетентні менеджери
  • відправка день в день
  • накладений платіж
  • працюємо безпосередньо з фабрикою з 2008 року
  • гарантуємо повернення грошей, якщо товар не підійшов
  • вся продукція відправляється в фірмовій упаковці
  • всі товари є в наявності і кількості

СЕРВІС

Ми пропонуємо абсолютно якісний товар, який шиється досвідченими майстрами на сучасному обладнанні. Вся продукція ретельно оглядається на предмет браку і тестується в умовах підвищених навантажень. Наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань і допоможуть з придбанням потрібного товару. Для забезпечення кращого збереження і товарного вигляду, всі посилки ми відправляємо в коробках. Доставка діє в усі міста України: Київ, Львів, Харків, Одеса, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці та всі інші.

НАШ INSTAGRAM

Спробуйте наш Telegram-бот

online-магазин у зручному форматі